Przedstawiciel handlowy/Kosztorysant/Pracownik biurowy

Data publikacji ogłoszenia: 15 stycznia 2024

Miejsce pracy: Racławice

Firma VODALAND POLSKA Sp. z o.o. – producent odwodnień liniowych i dostawca elementów systemów drenażu. Wieloletnia obecność firmy na rynku to najlepszy dowód zaufania zadowolonych Klientów.

Misją Vodaland jest zmiana oblicza miast, ulic i podwórek przy pomocy dobrze zainstalowanych systemów odwodnienia.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/KOSZTORYSANT/PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Racławice k/Niska

Zakres obowiązków:

– zdobywanie nowych klientów

– utrzymywanie dobrych relacji z klientami

– przygotowywanie ofert

– przygotowywanie kosztorysu projektu/oferty

– nadzór nad finansami projektu/oferty

Nasze oczekiwania:

– wykształcenie techniczne ze wskazaniem na profil budowlany (mile widziani studenci/absolwenci)

– umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

– znajomość branży budowlanej

– umiejętność zarządzania projektem i zadaniami

– kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji

– sumienność i odpowiedzialność

– umiejętność pracy w zespole

– motywacja do pracy i chęci doskonalenia swoich umiejętności

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie

– pracę w pełnym wymiarze godzin (praca jednozmianowa)

– wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu

– możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń

– przyjazną atmosferę w pracy

– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

– ubezpieczenie grupowe

– karty sportowe

– coroczne wyjazdy integracyjne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@vodaland.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VODALAND POLSKA Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez VODALAND POLSKA Sp. z o.o..”

Termin aplikowania na stanowisko: 16 lutego 2024 / 00:00
Vodaland
W tym tygodniu w promocji:
32.00
Obrzeże ogrodowe Fix Light 9 m – czarne