Zbiorniki

Podkategorie:
Materiał
Materiał
Materiał rusztu
Materiał rusztu
więcej...
Materiał korytka
Materiał korytka
Wysokość
Wysokość
więcej...
Szerokość
Szerokość
więcej...
Przekrój
Przekrój
więcej...
Klasa obciążenia
Klasa obciążenia
więcej...
Średnica
Średnica
więcej...
Długość
Długość
więcej...

Szukasz wytrzymałego zbiornika na olej lub wodę? Warto wybrać taki produkt, który nie będzie korodował, a przy tym charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz solidne zbiorniki na olej, produkty ropopochodne i wodę.

NOWOŚĆ
NOWOŚĆ

75000.00 

Wysyłka dzisiaj

Produkt dostępny na zamówienie

Kod produktu: RA50MC24112
Długość: 11200 mm
Średnica: 2400 mm
Pojemność: 50000l

Dlaczego warto wybrać nasze zbiorniki na olej i wodę?

Planujesz zakup zbiornika na wodę lub olej i nie wiesz, jaki model wybrać? Poznaj powody, dla których klienci wybierają nasze rozwiązania.

Trwałość

Zbiorniki na olej lub wodę dostępne w ofercie Vodaland są wykonane z poliestru wytwarzanego poprzez ciągłe nawijanie, a do tego wzmocnionego włóknami szklanymi GRU. Następnie materiał jest dodatkowo utwardzany żywicą termoaktywną. W efekcie zbiornik jest niezwykle wytrzymały. Produkt nie koroduje i nie jest podatny na rdzę. Ponadto wykazuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nasze zbiorniki na wodę, olej, produkty ropopochodne posłużą przez długi czas.

Możliwość zastosowania zarówno do wody pitnej, jak i oleju

Produkty z naszej oferty można wykorzystać zarówno do przechowywania oleju i produktów ropopochodnych, jak i wody pitnej. Te ostatnie zbiorniki dodatkowo są wyposażone w urządzenie wentylacyjne z filtrem.

Duża pojemność

W Vodaland zamówisz zbiorniki na olej o pojemności nawet do 50 000 l. Są wykonywane specjalnie na zamówienie, a koszt ich dostawy jest ustalany indywidualnie. Dopiero po akceptacji kosztorysu przez klienta przystępujemy do realizacji zlecenia.

Łatwe użytkowanie

Zbiorniki na olej dostępne w naszej ofercie charakteryzują się łatwym użytkowaniem. Substancje są do nich wpuszczane przez rurę wlotową, a odprowadzane grawitacyjnie.

Modele od Vodaland charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i solidnym wykonaniem.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Vodaland?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Nie tylko zapewniamy wysokiej jakości zbiorniki na olej i wodę, ale również inne produkty niezbędne do odwadniania, oczyszczania wody czy znajdujące zastosowanie w ogrodnictwie. Dlatego bez trudności znajdziesz u nas także akcesoria do zbiorników.

Od ponad 20 lat zajmujemy się rozwiązaniami w zakresie zagospodarowania inżynieryjnego terenów i budynków, a inspiracje czerpiemy z całego świata. Najważniejszy dla nas jest klient. Jeśli podczas szukania zbiornika na wodę lub olej pojawią się u Ciebie pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru produktu i dodatkowego wyposażenia. Skontaktujesz się z nami za pomocą infolinii lub czatu.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe produkty, ale również te realizowane na zamówienie. Jeśli decydujesz się na kupno tych drugich, zanim dojdzie do realizacji, przedstawimy Ci wszelkie niezbędne informacje i kosztorys. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do działania, dzięki czemu nie musisz się obawiać niespodziewanych wydatków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia!

W tym tygodniu w promocji: Geokrata komórkowa czarna - h50
Original price was: 170.00 zł.Current price is: 155.00 zł.
Geokrata komórkowa h50 220×220 (oczko) czarna